Takvimi 2018

[featured_image]
Shkarkoni
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 14019
  • File Size 209.64 KB
  • File Count 1
  • Create Date 23/02/2018
  • Last Updated 23/02/2018

Takvimi 2018

Takvimi 2018 - Pjesa kalendarike

Shfaq më shumë në 

Shfleto

Hajnat demolojnë dhe vjedhin Këshillin e BI-së së Kamenicës

Prishtinë, 14 janar 2022 Këshilli i Bashkësisë Islame në Kamenicë njofton se sot rreth orë…