Bashkėsia Islame e Kosovės

Ajet kuranor:

16:76. All-llahu sjell shembull: dy njerėz, njėri prej atyre dyve ėshtė memec qė nuk ka aftėsi pėr asgjė (as pėr vete as pėr tė tjerėt) dhe vetė ai ėshtė barrė pėr kujdestarin e tij, pse kudo qė ta orientojė, ai nuk sjell ndonjė dobi. A ėshtė ai i barabartė me atė qė udhėzon pėr drejtėsi e edhe vetė ėshtė nė rrugėn e drejtė?

Vërejtje! Jeni duke shfletuar verzionin e vjetër të websajtit.
Kaloni nė verzionin e ri, duke klikuar KĖTU!

Takvimi
Shkarkoni Takvimin: pjesen kalendarike te koheve te namazit si dhe pjesen e shkrimeve

DokumenteData publikimit

Radhit sipas : Emrit | Datės | Shkarkimeve [ Sė larti ]
file icon Takvimi 2009e pėlqyer! Shkarkuar: 9057

Takvimi2009 

Pjesa e shkrimeve: Lexoni Online

file icon Takvimi 2008e pėlqyer! Shkarkuar: 3145

Takvimi2008 

Pjesa e shkrimeve

file icon Takvimi 2007e pėlqyer! Shkarkuar: 3959

Takvimi2007 

Pjesa e shkrimeve

Vėrejtje

Këto programe janë të nevojshme:

Shkarko Winrar  Shkarko Foxit Reader ose Shkarko Adobe Reader

Vërejtje! Jeni duke shfletuar verzionin e vjetër të websajtit.
Kaloni në verzionin e ri, duke klikuar KËTU!