Bashkėsia Islame e Kosovės

Ajet kuranor:

38:35. Tha: “Zoti im, mė fal (gabimin), mė dhuro asi pushteti qė askush pas meje nuk do ta ketė; vėrtet, Ti je dhuruesi mė i madh.

Vërejtje! Jeni duke shfletuar verzionin e vjetër të websajtit.
Kaloni nė verzionin e ri, duke klikuar KĖTU!

Takvimi
Shkarkoni Takvimin: pjesen kalendarike te koheve te namazit si dhe pjesen e shkrimeve

DokumenteData publikimit

Radhit sipas : Emrit | Datės | Shkarkimeve [ Sė larti ]
file icon Takvimi 2009e pėlqyer! Shkarkuar: 9064

Takvimi2009 

Pjesa e shkrimeve: Lexoni Online

file icon Takvimi 2008e pėlqyer! Shkarkuar: 3150

Takvimi2008 

Pjesa e shkrimeve

file icon Takvimi 2007e pėlqyer! Shkarkuar: 3962

Takvimi2007 

Pjesa e shkrimeve

Vėrejtje

Këto programe janë të nevojshme:

Shkarko Winrar  Shkarko Foxit Reader ose Shkarko Adobe Reader

Vërejtje! Jeni duke shfletuar verzionin e vjetër të websajtit.
Kaloni në verzionin e ri, duke klikuar KËTU!