Ballina Lajme Mbahet mbledhja e redaksisë së revistës “Dituria islame”

Mbahet mbledhja e redaksisë së revistës “Dituria islame”

Prishtinë, 30 tetor 2017

U mbajt mbledhja e rregullt e redaksisë së revistës “Dituria islame”. Në këtë mbledhje u analizuan tre numrat e fundit të revistës dhe u diskutua për ta.

Kryredaktori i revistës, dr.Ajni Sinani, falenderoi anëtarët e redaksisë për kontributin dhe mundin që janë duke dhënë për daljen dhe pasurimin e revistës me tema dhe ide të reja dhe u theksua nevoja që edhe më tutje të begatohet kjo revistë duke i zënë trendet e mirëfillta mediale.

Shfaq më shumë artikuj të ngjashëm
Shfaq më shumë në Lajme

Shfleto

Myftiu Tërnava inspektoi punimet në xhaminë e fshatit Tërdevc

Prishtinë, 13 mars 2018 Myftiu i Republikës së Kosovës, Naim ef. Tërnava, i shoqëruar nga …