Ballina File Takvimi 2018 -Pjesa e shkrimeve

Takvimi 2018 -Pjesa e shkrimeve


Version
Download 519
Total Views 1214
Stock
File Size 1.27 MB
File Type pdf
Create Date 23/02/2018
Last Updated 23/02/2018
Shkarkoni

Shfaq më shumë artikuj të ngjashëm
Shfaq më shumë në 

Shfleto

Myftiu Tërnava dhe Ministri Çavusoglu vizituan xhamitë “Sulltan Mehmet Fatih” dhe “Jashar Pasha” në Prishtinë

Prishtinë, 20 tetor 2018 Ministri i Punëve të Jashtme të Turqsisë, z. Mevlut Çavusoglu i s…